Олександра Олійникова – Маяр Шериф. Дивитись онлайн. LIVE трансляція
Дивіться відеотрансляцію фінального матчу на турнірі WTA 125 у Тукумані
У ніч проти 10 листопада українська тенісистка Олександра Олійникова (WTA 132) проведе фінальний матч на ґрунтовому турнірі WTA 125 у Тукумані, Аргентина.
У вирішальному поєдинку українка побореться проти третьої сіяної Майяр Шериф (Єгипет, WTA 103). Час початку зустрічі – 00:40 за Києвом.
Найкращі моменти тенісних матчів LIVE у Telegram-каналі Теніс на Sport.ua
Це буде друге очне протистояння суперниць. Рахунок 1:0 на користь Олександри.
Переможниця матчу виграє трофей змагань.
Увага! Трансляція матчу здійснюється стороннім сервісом (плеєром), вміст якого не керується та не контролюється Sport.ua. Використання цього плеєра – добровільне та свідоме рішення користувача, який приймає всі ризики, пов'язані з використанням цього плеєра.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Бельгієць хоче підсилення захисту
Захарченко, Осипенко, Редушко, а також Пономаренко не потрапили до заявки на матч Національної ліги
У Саньки є яка не яка фізика і є сила волі, чого бракує деяким іншим нашим. Уміє додавати в потрібний момент "через не можу" і дотискати. Ілюстрації: і півфінал, і фінал. Що там, що тут після впертої боротьби протягом 2 сетів, у 3-му раптом починала переважати суперницю на голову.
Але "жандарметка" таки змусила трохи понервувати. Ну, афріка, блін, рахунок на табло: вирішальний сет, 1:5, 15:40, що ти ще сподіваєшся отримати від цього життя, йди спати. Нє, вона вчепилася, як ніби, якщо програє - обіцяли розстріляти. Відіграла 3 матч-пойнти, рази 3 чи 4 було рівно, вперше в геймі зробила "більше" і таки домучила брейк. І що, за що боролися? Походу розстріляти обіцяли за програш не матчу, а тільки 7 гейму. Бо це був її останній успіх на турнірі - свою подачу віддала майже в 0. Втомилася )