Падіння короля з трону. Наполі через поразку втратив перше місце Серії А
Неаполітанці не встояли проти «Болоньї»
У неділю, 9 листопада, пройшов центральний поєдинок 11-го туру Серії А: «Болонья» – «Наполі».
Місцем проведення матчу стала арена «Стадіо Ренато Далла'Ара» в Болоньї.
Команда Антоніо Конте вийшла на поєдинок в статусі лідера чемпіонату Італії, тому неаполітанцям потрібно було не впасти лицем у багнюку.
Перша половина матчу не сильно запам'яталася вболівальникам, тоді як друга половина гри стала вирішальною.
«Болонья» хоч і не володіла частіше м'ячем, проте господарям вдавалося завершувати атаки ударом. Два моменти «Болоньї» вилилися в забиті м'ячі.
Неаполітанці спробували відповісти, але прошити ворота «Болоньї» їм так і не вдалося – 2:0, господарі оформили перемогу.
Підопічні Конте вдруге поспіль втратили очки в Серії А, а також клуб залишився без першого місці в турнірній таблиці – друга позиція та 22 бали. А от «Болонья» піднялася на п'яту сходинку (21 бал).
Серія А. 11-й тур, 9 листопада
«Болонья» – «Наполі» – 2:0
Голи: Даллінга, 50, Лукумі, 66
Фотогалерея матчу:





Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Іменитий український тренер відреагував на звільнення наставника київського клубу
Церемонія жеребкування призначена на 19:00 за київським часом