Названо суму, яку заробило Динамо після розгромної перемоги в ЛК
Перемога у матчі третього туру поповнила бюджет київської команди на 400 тисяч євро
Київське «Динамо» здобуло першу перемогу в основному етапі Ліги конференцій, розгромивши боснійський «Зрінськи» з рахунком 6:0. Поєдинок третього туру відбувся в четвер, 6 листопада, на номінально домашній арені «біло-синіх».
Крім важливих трьох балів, які дозволили підопічним Олександра Шовковського піднятись в турнірній таблиці, українська команда поповнила свій бюджет на 400 тисяч євро. Саме такий гонорар передбачений за кожну перемогу в основному етапі.
«Біло-сині» мають шанс отримати ще 400 тисяч євро, якщо за підсумками шести турів вдасться посісти одне з перших восьми місць. Команди, які розмістяться на позиціях з дев'ятого по 24-те, зможуть розраховувати на 200 тисяч євро.
Суми, які може заробити «Динамо» після виходу в плей-оф:
- вихід до 1/8 фіналу – 800 тисяч євро;
- вихід до чвертьфіналу – 1,4 млн євро;
- вихід до півфіналу – 2,5 млн євро;
- фіналісти отримають 4 млн євро, а переможець ще 3 млн євро додатково.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Владіслав Бленуце так і не зумів завоювати місце у стартовому складі київської команди
Команди зіграють матч 13 туру чемпіонату Португалії

Якщо бюджет клубу пишуть що 35-40 млн у.о, то це приблизно 800 тис. на тиждень.
Цікаво чи ці "преміальні" хоча б перекривають вартість переїздів та проживання в готелях.
Хоча зрозуміло що це третій турнір за рангом і розрахований на команди дляяких премія в 400 тис євро, і бонуси за вихід є доволі суттєвим поповненням бюджету. А хочете більше преміальних то грайте в ЛЧ