Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Ліга конференцій
| Оновлено 07 листопада 2025, 00:03
405
0

Екс-гравець Шахтаря: «Гірники влаштували собі тренування»

Донеччани святкували другу перемогу в Лізі конференцій

| Оновлено 07 листопада 2025, 00:03
405
0
Екс-гравець Шахтаря: «Гірники влаштували собі тренування»
Getty Images/Global Images Ukraine. Шахтар

Колишній лідер «Шахтаря» Сергій Ященко ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями від поєдинку підопічних Арди Турана в основному раунді Ліги конференцій з ісландським «Брейдабліком», в якому взяли гору – 2:0:

»Дива не сталося. Оскільки сили суперників були нерівні, то «гірники» влаштували собі тренування з підвищеною відповідальністю. Скористався слабкістю візаві й керманич «Шахтаря» Арда Туран, який виставив не оптимальний склад: в гравців ротації була змога показати себе.

Переконаний, що у випадку необхідності «гірники» діяли б значно швидше й перемогли б з розгромним рахунком. Але , мабуть, порахували, що й двох забитих м'ячів достатньо. Вони з'їздили до польського Кракова на прогулянку й з гарним настроєм повертаються до Львова, де перед міжнародною паузою 9 листопада зустрінуться з одним з аутсайдерів УПЛ – «Полтавою». Важливо, що обійшлося без травм та й про якісь логістичні труднощі не може бути й мови».

Оцініть матеріал
(6)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.