Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
ATP
| Оновлено 03 листопада 2025, 21:50
861
1

Рейтинг ATP. Сіннер обійшов Алькараса і став першою ракеткою світу

Яннік очолив рейтинг завдяки трофею Мастерса в Парижі та швидкому вильоту Карлоса

| Оновлено 03 листопада 2025, 21:50
861
Рейтинг ATP. Сіннер обійшов Алькараса і став першою ракеткою світу
Getty Images/Global Images Ukraine. Яннік Сіннер

3 листопада ATP опублікувала оновлену версію світового рейтингу. Минулого тижня чоловіки розіграли трофей на турнірі АТР 1000 у Парижі, Франція.

Чемпіоном Мастерса в Берсі став італієць Яннік Сіннер, який у фіналі переграв Фелікса Оже-Альяссіма.

Завдяки титулу в Парижі Яннік став першою ракеткою світу, змістивши на другу позицію Карлоса Алькараса. Перед стартом Мастерса було дві умови, за яких Сіннер міг би обійти Алькараса: трофей Янніка та виліт Карлоса до півфіналу. Іспанець залишив Париж у другому колі після поразки Кемерона Норрі.

Наступного тижня Алькарас знову стане першим, оскільки у Карлоса і Янніка спишуть очки за торішній Підсумковий турнір, де італієць став чемпіоном. Боротьба за першу позицію продовжиться на АТР Finals у Турині з 9 по 16 листопада.

З інших змін у топ-10: Бен Шелтон та Алекс де Мінаур помінялися позиціями (американець – шостий, австралієць – сьомий), Оже-Альяссім обійшов Лоренцо Музетті та Каспера Рууда, став восьмою ракеткою світу.

Топ-10 рейтингу АТР

Українці у рейтингу АТР

Оцініть матеріал
(6)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Saar
Нарешті! Поздоровляю!💪💪