Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
|
4833
1

ФОТО. Ламін Ямаль був змушений викликати поліцію. Що сталося?

Ламін Ямаль злякався непроханого гостя...

ФОТО. Ламін Ямаль був змушений викликати поліцію. Що сталося?
Getty Images/Global Images Ukraine. Ламін Ямаль

Зірка «Барселони» Ламін Ямаль знову в центрі уваги – не лише через футбол, а й через особисте життя.

Нещодавно 18-річний гравець придбав колишній будинок Жерара Піке та Шакіри за 10,5 мільйона євро і готується до переїзду разом із двоюрідним братом Мохамедом Абде та другом Суейбом.

Переїзд пришвидшився після інциденту 20 жовтня – Ямаль почув голоси на терасі свого дому в Сан-Жуст-Десверні і, злякавшись, викликав поліцію. Проте доказів злому не знайшли – припускають, що це був фанат, який просто хотів його побачити. Камери спостереження в той момент уже були вимкнені.

Більше яскравих фото із життя спортсменів у Telegram-каналі LIFESTYLE на Sport.ua

На полі Ламін продовжує страждати від пубалгії, яка заважає йому грати у звичному темпі. Після скандалу навколо Ель Класіко клуб вирішив зменшити його публічну активність – він скасував інтерв’ю та рекламний захід.

До цього додалися чутки про зраду дівчині Ніккі Ніколь, нібито з італійською моделлю Анною Дженьосо, однак журналіст Хаві де Ойос заявив, що футболіст усе спростував.

Оцініть матеріал
(41)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Saar
Хвастун, понторєз , ще й сцикун.