ОФІЦІЙНО. Екстренер Ліверпуля залишив Селтік після поразки
Брендан Роджерс не витримав тиску після старту сезону
52-річний керманич «Селтіка» Брендан Роджерс офіційно подав у відставку після поразки прямому конкуренту в дев'ятому турі чемпіонату Шотландії проти «Хартс» (1:3).
«Кельти» підтримали рішення тренера та подякували Брендану за роки співпраці.
Шотландський клуб наразі знаходиться на стадії пошуку нового тренера, який займе вакантне місце.
На перший час командою керуватимуть колишній наставник «Селтіка» Мартін О’Ніл та ексгравець клубу Шон Мелоні.
«Клуб висловлює вдячність Брендану за його внесок у «Селтік» протягом двох надзвичайно успішних періодів роботи.
Брендан залишає «Селтік» із нашою подякою за роль, яку він відіграв у час постійних успіхів клубу, і ми бажаємо йому подальших досягнень у майбутньому», – написала пресслужба клубу.
Роджерс двічі очолював шотландську команду в своїй тренерській діяльності: з травня 2016 по січень 2019 та з липня 2023 по жовтень 2025.
На рахунку Брендана 292 проведені поєдинки на чолі «Селтіка», з яких в 201 матчі було здобуто перемогу, 45 ігор завершились внічию та 46 ігор команда програла.
Club Statement.
— Celtic Football Club (@CelticFC) October 27, 2025
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Владіслав Бленуце так і не зумів завоювати місце у стартовому складі київської команди
Захарченко, Осипенко, Редушко, а також Пономаренко не потрапили до заявки на матч Національної ліги