Підручний пояснив провал Ліверпуля на старті АПЛ: «Потрібен час»
Український біатлоніст вірить у підопічних Арне Слота
Відомий український біатлоніст Дмитро Підручний висловився про невдалий старт сезону у виконанні підопічних Арне Слота. Дмитро вірить у команду та заявляє, що новачкам потрібен час.
— Питання до вас як багаторічного вболівальника «Ліверпуля»: чому, на ваш погляд, команду так сильно штормить на старті сезону?
— Я думаю, що причина в тому, що це практично повністю нова команда, у порівнянні з попередніми роками. Те, що в минулому сезоні було, це фактично були залишки команди Клопа. А зараз Арне Слот будує під себе команду.
Як на мене, ця команда просто ще не зіграна. Той же Віртц у Бундеслізі показував надзвичайні результати. Зараз він ще не може себе знайти в цій команді. І він такий не один. Але я думаю, що з часом це все прийде. Потрібен час для того, щоб команда награла свою гру. Футболісти звикли один до одного.
В принципі, Арне Слот перед початком сезону про це і говорив, що цей сезон буде для них нелегкий. Але надіюся, що найближчим часом вони віднайдуть свою гру, – сказав Підручний.
У нинішньому сезоні Ліверпуль перебуває на третій сходинці турнірної таблиці, маючи в своєму активі 15 залікових балів після 8 зіграних матчів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Юргену запропонували замінити Хабі Алонсо
Президент Барселони висловив свою думку щодо справи Негрейри