Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 28 жовтня 2025, 16:06
299
0

Названо найкращого тренера та футболіста 9-го туру УПЛ

Експерти визначили символічну збірну минулого туру

| Оновлено 28 жовтня 2025, 16:06
299
0
Названо найкращого тренера та футболіста 9-го туру УПЛ
ФК Карпты Львов. Сергій Нагорняк

Українська Прем'єр-ліга (УПЛ) визначилася з символічною збірною 9-го туру національної першості. Експерти також назвали найкращого тренера.

Представники ЗМІ обрали найкращим тренером минулого туру УПЛ Сергія Нагорняка. Гравці «Епіцентру» на чолі з українським фахівцем розібралися на виїзді з «Карпатами» (3:1).

До трійки претендентів також увійшли наставник «Зорі» Віктор Скрипник і керманич «Кривбасу» Патрік ван Леувен.

Експерти назвали найкращим футболістом 9-го туру чемпіонату півзахисника «Епіцентру» Миколу Миронюка (1 гол і 2 результативні передачі).

Після 9 турів УПЛ таблицю очолює «Кривбас», в активі команди 19 очок. Далі йдуть «Шахтар» і «Динамо» – 18 і 17 набраних балів відповідно. «Епіцентр» знаходиться на 18-му рядку турнірної таблиці, на рахунку команди 6 очок.

Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.