Спортивна премія 2025 року. Голосування експертів
Україна. Перша ліга
|
561
0

Андерсон РІБЕЙРО: «У нас були дві помилки, і ми пропустили два голи»

Головний тренер ФК ЮКСА дав оцінку матчу з ФК «Чернігів»

Андерсон РІБЕЙРО: «У нас були дві помилки, і ми пропустили два голи»
ФК ЮКСА

У матчі 11 туру Першої ліги ФК «Чернігів» здобув перемогу над ФК ЮКСА з рахунком 2:0. Результат матчу прокоментував наставник ФК ЮКСА Андерсон Рібейро.

«В першу чергу хочу подякувати Збройним силам України за те, що бережуть спокій України. Знаємо ситуацію в Україні складну. Дякуємо за сьогоднішню гру. Хочу привітати Чернігів. Дуже хороший тренер, дуже хороша команда. Немає значення, на якому місці вони зараз в турнірній таблиці. Я сказав моїм гравцям, що приїхати сюди і грати нелегко, і футбол таким і був. Ми мали дві помилки, і після двох помилок ми пропустили голи.

Що стало ключовим у грі? Перший гол. Я казав своїм гравцям: «Ми маємо маємо першими забити. Хто першим заб'є, той виграє гру». Чернігів мав свої можливості і реалізував їх.

Чи здивував чимось Чернігів? Першим голом здивувала команда. Чернігів дуже класно переходить з оборони в атаку. Грають передачами високими. Вони мають свої моменти. Голкіпер не мав шансу дістати цей удар. 1:0. Чернігів не мав особливо настільки багато моментів для реалізації. Але це футбол. Хто забиває більше, той виграє», – сказав Андерсон Рібейро.

Події матчу

47’
ГОЛ ! М'яч забив Єгор Шалфєєв (Чернігів).
16’
ГОЛ ! М'яч забив Дмитро Кулик (Чернігів).
Оцініть матеріал
(3)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Дискваліфікований Мудрик вперше за довгий час звернувся до фанатів
Футбол | 25 грудня 2025, 14:57 3
Дискваліфікований Мудрик вперше за довгий час звернувся до фанатів

Михайло привітав своїх підписників із Різдвом Христовим

Польща вирвалася у лідери. Хто претендує на додаткову путівку до ЛЧ
Футбол | 25 грудня 2025, 19:49 4
Польща вирвалася у лідери. Хто претендує на додаткову путівку до ЛЧ

Відразу 3 польські клуби вийшли до плей-оф ЛК – Ракув, Лех та Ягеллонія

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.