Капітан Арсенала вибув на тривалий термін
Мартін Едегор не зіграє до наступної паузи на матчі збірних
Через травму коліна капітан «Арсенала» та збірної Норвегії Мартін Едегор не повернеться на поле до листопадової перерви на матчі збірних, повідомляє журналіст Самі Мокбель.
Півзахисник отримав пошкодження медіальної колатеральної зв’язки у матчі 7 туру АПЛ проти «Вест Гема» (2:0), залишивши поле вже у першому таймі. Наступного дня «Арсенал» випустив заяву, підтвердивши, що Едегор пропустить жовтневі матчі збірної. Проте тоді клуб не назвав термінів відновлення футболіста.
Тепер стало відомо, що норвежець не зіграє до наступної паузи збірних. Таким чином Едегор пропустить матчі АПЛ проти «Фулгема», «Крістал Пелас», «Бернлі» та «Сандерленда», а також зустрічі в Лізі чемпіонів з «Атлетіко» Мадрид та «Славії» Прага.
Зазначимо, що це вже не перша травма Едегора в поточному сезоні. У вересні він пропустив 4 матчі «Арсеналу» через травму плеча.
Arsenal captain Martin Odegaard not expected to return to action until after the November international break due to MCL injury. Set to miss a minimum of nine key games for club and country. https://t.co/CYgkZHfIt3
— Sami Mokbel (@SamiMokbel_BBC) October 13, 2025
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Церемонія жеребкування призначена на 19:00 за київським часом
Богдан Редушко дебютував за першу команду у матчі проти «Полтави»