Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Перша ліга
|
6590
3

Стало відомо, на який термін дискваліфіковано Ракіцького

У капітана команди – дискваліфікація, п'ятеро – на лікарняному

Стало відомо, на який термін дискваліфіковано Ракіцького
ФК Чорноморець

З непростими випробуваннями доведеться зіткнутися одному з лідерів чемпіонату першої ліги, одеському «Чорноморцю», у матчі з «Прикарпаттям» в Івано-Франківську. Воно пов'язане із серйозними кадровими проблемами, яких команда Олександра Кучера ніяк не може позбавитись. З цієї причини на прикарпатську землю вона прибула без цілої групи футболістів.

Як стало відомо кореспонденту Sport.ua, головними кадровими втратами «Чорноморця» є двоє досвідчених виконавців - 36-річний оборонець Ярослав Ракіцький та 31-річний нападник Олексій Хобленко. Перший з них відбуває дискваліфікацію після вилучення у попередньому поєдинку з сумською «Вікторією», а другий відновлюється після пошкодження бокової зв'язки колінного суглоба. Що стосується капітана команди Ракіцького, то він отримав покарання у вигляді пропуску одного матчу.

Однак лише цими гравцями проблеми не обмежуються. У клубному лазареті перебувають також Богдан Білошевський, Мухаммед Хобе, Кирило Попов та Артем Присяжнюк. Всі четверо відновлюються після травм різного характеру, проте не всі розраховують на швидке повернення у стрій Найближчим до цього є Присяжнюк, який через серйозне пошкодження та рецидив пропустив майже півтора роки.

Раніше Олександр Кучер розповів, як «Чорноморець» пережив напад на Одесу.

Оцініть матеріал
(71)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 3
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Prokop_Andriy
ну в принципі те порушення і не тянуло на більшу дискваліфікацію
alex.belogubko
Кучер распустил ты их --игры нет ходят по полю --штрафовать надо 
Falko
"Стало відомо"... Це було відомо відразу. Рака вилучили за 2 жовті. Такі ситуації КДК не розглядає, 1 матч дискви автоматом.