Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Чемпіонат світу
| Оновлено 13 жовтня 2025, 12:06
187
0

ОФІЦІЙНО. Нападник Торрес залишив розташування збірної Іспанії

Футболіст після матчу з Грузією повідомив про м'язовий дискомфорт

| Оновлено 13 жовтня 2025, 12:06
187
0
ОФІЦІЙНО. Нападник Торрес залишив розташування збірної Іспанії
Getty Images/ Getty Images Ukraine. Ферран Торрес

Нападник «Барселони» та збірної Іспанії Ферран Торрес не був включений до заявки національної команди на матч із Болгарією у відбірному турнірі чемпіонату світу 2026 року.

Як зазначає прес-служба Королівської іспанської футбольної федерації (RFEF), форвард після матчу з Грузією повідомив про м'язовий дискомфорт.

Медичний штаб провів усі необхідні обстеження та діагностував м'язове навантаження без супутніх анатомічних ушкоджень.

У зв'язку з майбутньою зустріччю та відповідно до політики збірної «не ризикувати і ставити здоров'я гравця на перше місце» його виключили зі складу.

«Медична служба «Барселони» в курсі всіх подробиць», – уточнюється на сайті.

У матчі кваліфікації першості світу 2026 року проти Грузії, який пройшов 11 жовтня, Торрес відіграв обидва тайми, але не відзначився результативними діями. Іспанці перемогли у цьому матчі з рахунком 2:0.

Оцініть матеріал
(3)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.