Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 13 жовтня 2025, 17:43
4514
0

Перед грою з Динамо: в Зорю приїхали два легіонери

Команда Скрипника в паузі чемпіонату зіграла проти «Оболоні»

| Оновлено 13 жовтня 2025, 17:43
4514
0
Перед грою з Динамо: в Зорю приїхали два легіонери
ФК Зоря

Як стало відомо Sport.ua паузу в УПЛ, викликану міжнародними матчами збірних футболісти «Зорі» заповнили 11 жовтня спарингом з «Оболонню».

У середині першого тайму луганчанин Ігор Горбач не реалізував пенальті, програвши дуель новому воротарю киян Віталію Чеботарьову, який раніше виступав за першоліговий ФК «ЮКСА». Основні події розгорталися після перерви. На 63-й хвилині капітан «Зорі» Пилип Будківський відкрив рахунок, але під завісу протистояння, яке пройшло на зустрічних курсах «пивовар» Денис Устименко після подачі кутового врятував свою команду від поразки - 1:1.

В цьому контрольному матчі взяли участь два потенційні новачки «Зорі», які знаходяться на перегляді. Обидва легіонери, флангові півзахисники, один з них француз Марк Томас, інший – з'явився в розташуванні луганчан тільки нещодавно – африканець. Чи залишаться вони в «Зорі», стане відомо наступного тижня.

Після вихідного дня підопічні Віктора Скрипника розпочнуть підготовку до матчу 9 туру УПЛ з київським «Динамо», який відбудеться 18 жовтня.

Оцініть матеріал
(56)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Турнірна таблиця УПЛ. Кривбас посунув Динамо на 6-ту позицію
Футбол | 08 грудня 2025, 06:23 6
Турнірна таблиця УПЛ. Кривбас посунув Динамо на 6-ту позицію

Полісся не зуміло взяти очки у гостьовому матчі проти Руха

Реал зганьбився на Сантьяго Бернабеу у грі з Сельтою і відпустив Барселону
Футбол | 07 грудня 2025, 23:59 2
Реал зганьбився на Сантьяго Бернабеу у грі з Сельтою і відпустив Барселону

Вершкові без Луніна зазнали поразки від кельтів з рахунком 0:2 у 15-му турі Ла Ліги

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.