Едді ХІРН: «Він хоче стати триразовим чемпіоном світу в хевівейті»
Британський промоутер розповів про плани та перспективи свого співвітчизника Ентоні Джошуа
Впливовий британський промоутер Едді Хірн (Matchroom Boxing) поділився думкою про перспективи свого підопічного, колишнього чемпіона світу в суперважкій вазі Ентоні Джошуа (28–4, 25 КО)
«Спочатку я думав, що Джошуа не буде битися цього року, але тепер це можливо. Я поїхав в Дубай, щоб побачити його, і він справді повернувся, замкнувся в собі, повністю віддався тренуванням.
Йому знадобилося декілька місяців, щоб оговтатися від поразки, потім він отримав травму, повернувся в тренувальний табір, відпочив, але потім все знову пішло абияк, і йому знадобилася операція, тому це зайняло ще близько трьох місяців.
Це був дуже важкий період. Проте, коли я побачив його в Дубаї, мені просто захотілося подивитися йому в очі і зрозуміти, чи хоче він швидко зрубати грошей, перш ніж здаватися, чи він справді націлився на титул. Відповідь: він дійсно хоче стати триразовим чемпіоном світу в суперважкій вазі. Ось його мотивація», – повідомив Хірн.
Останній раз Ентоні виходив на ринг у вересні минулого року, коли зазнав болісної поразки нокаутом від співвітчизника Даніеля Дюбуа. У тому поєдинку Джошуа втратив титул чемпіона світу за версією IBF.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Організація вважає боксера одним із найкращих в історії
Команда зуміла обіграти Казахстан

Нехай запиває холодною водичкою ))))