Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Саудівська Аравія
| Оновлено 09 жовтня 2025, 03:09
3859
2

Роналду обігнав Мессі і став першим в історії футболістом-мільярдером

Статки 40-річного португальця досягли позначки 1,4 мільярда доларів

| Оновлено 09 жовтня 2025, 03:09
3859
Роналду обігнав Мессі і став першим в історії футболістом-мільярдером
Getty Images/Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

Форвард саудівського «Аль-Наср» та збірної Португалії Кріштіану Роналду вписав своє ім'я в історію і став першим футболістом-мільярдером. Про це повідомило агентство Bloomberg.

Згідно з індексом мільярдерів Bloomberg Billionaire Index, статки 40-річного португальця досягли позначки 1,4 мільярда доларів, що зробило його першим футболістом, який досягнув такого статусу.

Протягом майже всієї професійної кар'єри Роналду та Мессі, з яким він боровся за звання найвидатнішого гравця сучасності, отримували однакову зарплату. Проте все змінилося в 2023 році, коли доходи Кріштіану різко зросли після переходу в чемпіонат Саудівської Аравії.

За інформацією джерела, з 2002 по 2023 португальський футболіст заробив 550 млн доларів. Співпраця з Armani, Castrol і Nike принесли майже 200 млн євро. У червні Кріштіану підписав нову угоду з «Аль-Наср» на загальну суму 400 млн доларів.

Крім того, 40-річний португалець має бонуси за забиті голи, результативні передачі, перемоги та трофеї; його доходи не оподатковуються в Саудівській Аравії; він володіє пакетом акцій у структурі «Аль-Наср» та має багато інших різних привілеїв, у тому числі фінансових.

За інформацією Bloomberg, статки Мессі оцінюються в 600 мільйонів доларів.

Оцініть матеріал
(31)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
vbrjkf
От би він взяв та купив ДК...
FootFoodBol
Красавчик, счастья и любви.