Бленуце ухвалив сенсаційне рішення після скандалу в Динамо
Футболіст вирішив залишити клуб – але дороги назад немає
Форвард «Динамо» Владіслав Бленуце хотів одразу залишити «Динамо» після трансферу, повідомив журналіст Роман Бебех.
«Після того, як з'явилася ця перша хвиля негативу щодо нього, він уже надзвичайно серйозно ставився до того, щоб покинути Динамо негайно.
Але вже була підписана вся угода, і це вже не вдавалось здійснити без будь‑яких втрат для його попереднього клубу. А його колишній клуб вже не бажав відновлювати все як було», – зазначив журналіст.
Раніше Бленуце вляпався у скандал – Владіслав був прихильником російського контенту, про що свідчать його репости в ТікТоці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Президент УАФ – про розвиток молодих українських тренерів
Гасперіні хоче більше голів
Треба направляти хейт проти керівництва: селекційної служби, спортдира, Суркіса. Вони повинні продати гравця, а не гравець повинен піти
iiskii-post-kafu-164136.html