Реал переміг Вільярреал у Мадриді та змістив Барселону на другу сходинку
Мадридці на «Бернабеу» здолали «Вільярреал»
У суботу, 4 жовтня, пройшов матч 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зіграли «Реал» та «Вільярреал».
Гра пройшла у Мадриді на стадіоні «Сантьяго Бернабеу». Перемогу у матчі здобули господарі – 3:1.
Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua
Відкрив рахунок у зустрічі Вінісіус Жуніор, який забив на початку другого тайму з асисту Кіліана Мбаппе. На 69-й хвилині Вінісіус оформив дубль, реалізувавши пенальті. Гості відіграли один гол зусиллями Жоржа Мікаутадзе.
Всі питання про переможця матчу зняв Кіліан Мбаппе, який відзначився на 81-й хвилині. Француз забив у сьомому матчі поспіль.
Український голкіпер Андрій Лунін провів черговий матч у запасі, поступившись місцем у старті Тібо Куртуа.
«Реал» після цієї перемоги набрав 21 очко та повернув першу сходинку Ла Ліги. В «Барселони» на два бали менше, але є грав в запасі. «Вільярреал» залишився третім з 16 очками.
Ла Ліга. 8-й тур, 4 жовтня.
Реал – Вільярреал – 3:1
Голи: Вінісіус, 47, 69 (п), Мбаппе, 81 – Мікаутадзе, 73.
Реал Мадрид: Куртуа, Каррерас, Вальверде, Гейзен, Мілітао, Чуамені, Себальос (Камавінґа 64), Вінісіус Жуніор, Мастантуоно, Гюлер (Беллінгем 64), Мбаппе.
Вільярреал: Тенас, Кардона, Моуріньйо, Марін, Вейга, Гує, Бьюкенен (Пепе 46), Партей, Комесанья, Молейро (Мікаутадзе 46), Олувасейї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Союз європейських футбольних асоціацій оштрафував Українську асоціацію футболу
Богдан Редушко дебютував за першу команду у матчі проти «Полтави»
-пенальти в ворота соперника реала
-удаление соперника реала
-и вишенка на торте (это новинка) - главный судья родом из Мадрида.
А так вообще все честно, как всегда