Агонія чемпіона. Челсі в компенсований час дотиснув Ліверпуль
Тепер команду Слота добивають її ж зброєю
Несподівані проблеми із здобуттям бажаних результатів вже в початковій фазі цього сезону з’явились у чинного чемпіона Англії «Ліверпуля». Команда Арне Слота спочатку на останніх хвилинах програла «Крістал Пелес» минулими вихідними (1:2), після чого полетіла до Стамбулу на матч Ліги чемпіонів УЄФА проти турецького «Галатасараю» й там також поступилась (0:1). І з усім цим багажем «червоні» завітали на черговий виїзний доля них матч до столиці проти лондонського «Челсі». Заразом і центральна пара у сьомому турі АПЛ утворилась.
І поведінка команд на полі «Стемфорд Бридж» виправдовувала цей статус головного протистояння європейського футболу надвечір суботи сповна вже з перших хвилин. Відкрита гра й жодних прелюдій, які так полюбляє нідерландський керманич на чолі «Ліверпуля». От і не вистояли «червоні», пропустивши вже на 14 хвилині розкішний дальній удар від Кайседо в зоні перед власним штрафним. Там, де хтось точно мав зустрічати гравця, який тягнув м’яч від самого центрального кола.

Зрозуміло, що після цього гості активно забігали в спробах виправити становище та створили цілком непоганий момент для Собослаї, але під удар того в центрі штрафного на завершення прострілу з лівого флангу від Гакпо кинувся Ачімпонг. «Челсі» в подальшому трохи підсушив гру, і все заради того, щоб обмінятись із суперниками моментами Гарначо та Ісака наприкінці першого тайму й піти собі відпочивати.
Другий тайм «червоні» розпочали з появи на полі Вірца та його майже першої результативної дії в АПЛ. Майже, бо Салах правою ногою пробиває влучно не настільки ж часто, як робочою лівою. Але свого команда Слота таки домоглась – на 63 хвилині Ісак зачепився за подачу Собослаї з правого флангу на ближній стійці й залишив м’яч під удар Гакпо позаду себе. Гості відігрались, а от що робити з цим далі – це вже «Ліверпуль» не вигадав.

Бо «Челсі» на останніх хвилинах гри просто закрив суперників у їхньому чужому штрафному й моменти посипались на ворота Мамардашвілі. Грузинський кіпер крутився, немов білка в колесі, і зокрема на його рахунку одразу подвійний сейв під час ударів Гіттенса та Естевана з обох боків штрафного в одній з атак «пенсіонерів». Проте команда Мареска не зупинилась навіть тоді, коли Енцо у вбивчій позиції ударом головою перевірив на міцність ліву стійку чужих воріт, і зрештою з лівого флангу на 90+6 хвилині прийшов простріл Кукурельї, який на дальній завершив той-таки Естеван, після чого на «Стемфорді» почалась вакханалія.
Після жовтневої міжнародної перерви лондонський «Челсі» зіграє в гостях у «Ноттінгем Форест», а «Ліверпуль» прийматиме «Манчестер Юнайтед».
Англійська Прем'єр-ліга. 7-й тур.
«Челсі» – «Ліверпуль» - 2:1
Голи: Кайседо, 14, Естеван, 90+6 – Гакпо, 63
Попередження: Бредлі, 34, Собослаї, 79
«Челсі»: Санчес – Кукурелья, Бадьяшиль (Лавія, 55), Ачімпонг (Гато, 68), Гюсто – Кайседо, Джеймс – Гарначо (Байно-Гіттенс, 75), Е. Фернандес, Нету (Естеван, 75) – Жуан Педро (Гію, 75).
«Ліверпуль»: Мамардашвілі – Керкез (Робертсон, 55), ван Дейк, Конате (Джонс, 56), Бредлі (Вірц, 46) – Мак Аллістер (Ендо, 86), Гравенберх – Гакпо, Собослаї, Салах – Ісак (Екітіке, 74).
Арбітр: Ентоні Тейлор (Манчестер, Англія)
Стадіон: «Стемфорд Бридж» (Лондон).
Удари (у площину) – 12 (6) : 12 (2)
Кутові – 7 : 2
Офсайди – 2 : 2
ЧЕЛСІ - ЛІВЕРПУЛЬ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Температура: 14°C
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
У послугах 23-річного футболіста зацікавлений «Наполі», який планує підсилити склад
Американець розповів, як перемогти українця
Але що сказати хочу.
В АПЛ не програвав тільки Крістал Пелас ...
Якось так.