Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Іспанія
| Оновлено 05 жовтня 2025, 21:50
6556
4

Травмований Циганков поїхав до збірної України. Мічел висловився

Тренер Жирони не здивований

| Оновлено 05 жовтня 2025, 21:50
6556
Травмований Циганков поїхав до збірної України. Мічел висловився
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков

Наставник Жирони Мічел перед матчем чемпіонату Іспанії проти Валенсії висловився про ситуацію, коли хавбек Віктор Циганков все ще травмований, але отримав виклик до збірної України.

«Я не здивований. Віктор поїхав до збірної, де вже вирішуватимуть, чи він готовий вийти на поле. Я можу сказати, що з Валенсією він не зіграє, хоч поступово відновлюється».

«Сподіваюся, він відновиться до наступного туру, але поки що він поїхав до збірної», – сказав Мічел.

Циганков пропустив п'ять останніх матчів Жирони.

Іван Зінченко Джерело: AS
Оцініть матеріал
(67)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 4
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
SHN
Дичь же. Зачем его звать? Или у Сирожи приглашения автоматом уже как 3 года рассылают
Serg Babak
Витя как будто сам не понимает, что надо лечится...ну капец..или там бабки чисто за приезд уже выдают?
Dynamo1927
А до 10.10 ещё неделя, до второго матча 10 дней. По времени восстановление вполне может быть. Если не на первый матч, то на второй
Микола Унгурян
дивно, навіщо його Ребров викликав? 
Хоча, може тренер попередньо соломку стелить щоб Циганкова не звинували українські експерДи в небажанні грати за збірну