ВІДЕО. Такого світ ще не бачив: топ-футболістка з’явилася на подіумі
Мері Фаулер стала символом сили та натхнення на подіумі в Парижі
Зірка збірної Австралії та «Манчестер Сіті» Мері Фаулер стала першою професійною футболісткою, яка представила L'Oréal Paris на Тижні моди в Парижі.
Зазвичай її бачать на футбольному полі, але через травму хрестоподібної зв’язки нападниця тимчасово не грає. Влітку вона вже зробила перші кроки до повернення, розпочавши пробіжки.
Більше яскравих фото із життя спортсменів у Telegram-каналі LIFESTYLE на Sport.ua
Фаулер зізналася: «Вихід на подіум — унікальний досвід. Поруч із такими легендами я відчула, що краса – це впевненість і прийняття себе». Серед них були Кендалл Дженнер, Джейн Фонда, Гелен Міррен та Віола Девіс.
Того вечора австралійська улюблениця змінила спортивну форму на чорну сукню від дизайнера Крістіана Сіріано. Вболівальники сподіваються, що до березня 2026 року, коли Австралія прийматиме Кубок Азії, вона повністю відновиться.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Головний тренер «Кривбаса» прокоментував поєдинок з «Олександрією»
Михайло може опинитися в «Севільї»