Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 26 вересня 2025, 10:34
2440
2

Новачок першої команди Динамо: «Мета – стати основним гравцем киян»

Захарченко поділився враженнями від роботи з першою командою

| Оновлено 26 вересня 2025, 10:34
2440
Новачок першої команди Динамо: «Мета – стати основним гравцем киян»
ФК Динамо Київ. Владислав Захарченко

Захисника Владислава Захарченка нещодавно перевели до першої команди «Динамо» і він дебютував за киян у матчі проти «Олександрії».

Гравець оцінив свою ситуацію.

– Сьогодні «Динамо» провело планове тренування перед «Карпатами». Розкажи, над чим працювали, в якому настрої команда?

– Ми розібрали останню гру з «Олександрією», подивилися теорію. І сьогодні було більше втягуюче тренування після вихідного. Зараз будемо дивитися ігри «Карпат» та далі більш детально до них готуватись.

– Ти дебютував нещодавно за «основу» у грі проти «Олександрії», вийшов у стартовому складі. Розкажи, що це тобі дало? Що відчував, коли дізнався, що ти вийдеш у стартовому складі? Як довго до цього йшов?

– Ну, звісно, можна сказати, що йшов до цього все життя. Приємно, що мені довірили в такій грі вийти на поле. Команда підтримала, тренерський штаб підтримав і, звісно, отримав задоволення від цієї гри.

– У «Динамо» завжди сильна конкуренція. Зараз на твою позицію теж підписали новачка – Аліу Тіаре. Чи додало це тобі якоїсь упевненості та запалу боротися за стартовий склад?

– Звісно, конкуренція – це завжди добре і для гравців, і загалом для команди. Тому що, коли є конкуренція, то ти прогресуєш. І, звісно, добре, коли в тренерського штабу є вибір, кого ставити, кого ні, коли є ротація, щоб одні й ті самі не грали кожен матч.

– Ти був на тривалих зборах з основною командою, зараз увесь час з основною командою. Розкажи про цей період адаптації, наскільки тут усе відрізняється від того, що було в U19? Хто тебе підпускав, так скажимо, емоційно та психологічно, хто допомагав найбільше?

– Звісно, це приємно, можна сказати, це те, до чого прагне кожен футболіст, щоб вирости, потрапити до основної команди. Тим паче, якщо це «Динамо» (Київ) – найкраща команда в Україні. Загалом, приємно тренуватися, подобається все.

– Ти дебютував, першої мети можна сказати досяг. Яка наступна ціль?

– Напевно, почати грати в основному складі. Це мета для кожного футболіста – грати в основному складі, бути основним на своїй позиції та приносити максимальну користь команді.

Оцініть матеріал
(11)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.