Стародубцева завершила виступи в Пекіні та залишить топ-100 рейтингу WTA
Юлія програла Айлі Томлянович у першому ж раунді тисячника у Китаї
Українська тенісистка Юлія Стародубцева (WTA 86) завершила виступи на хардовому турнірі WTA 100 у Пекіні (Китай).
У першому раунді українка в двох сетах зазнала поразки від представниці Австралії Айли Томлянович (WTA 94) за 2 години і 7 хвилин.
WTA 1000 Пекін. Хард, 1/64 фіналу
Айла Томлянович (Австралія) – Юлія Стародубцева (Україна) – 7:6 (7:1), 6:2
У першій партії Юлія перемагала з рахунком 4:0, але не зуміла реалізувати перевагу.
Стародубцева і Томлянович провели перше очне протистояння.
Юлія не зуміла захистити очки за торішній чвертьфінал на цих кортах і залишить топ-100 в оновленому рейтингу WTA.
Томлянович у другому колі побореться проти п'ятої сіяної Джеcсіки Пегули зі США.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Гецко вважає, що клуб має очолювати тренер з куди більшим авторитетом
Легенда підтримує зміни до закону Алі
Тут нещодавно дискутували, хто до кого підбирається: Олійникова до Калініної чи Калініна до Олійникової. Виявилось, що до Олійникової, але Стародубцева )
Нє, в Юльці ще буде шанс. Минулого року вона після тутешнего чвертьфіналу злила все до кінця лютого. І потім ще 2 місяця якихось реальних очок не було. Так що має "кейс Світоліної" під назвою "не треба нічого захищати". За пару місяців можна десь щось по зернятку і накомпенсувати трохи, хоча, мабуть, не 200+.
І це я ще зробив комплімент, бо взагалі-то вона і на другу цього року не тягне.
Дівчина, за яку хочеться вболівати, на відміну від.