Спортивна премія 2025 року. Результати та переможці
Україна. Прем'єр Ліга
|
6292
0

Два легіонери відмовилися повертатися в клуб Української Прем'єр-ліги

Бандейра та Хрвоє Іліч більше не планують грати у складі криворізького «Кривбасу»

Два легіонери відмовилися повертатися в клуб Української Прем'єр-ліги
ФК Кривбас Кривий Ріг. Хрвоє Іліч

Правий захисник Бандейра та атакуючий півзахисник Хрвоє Іліч відмовилися повертатися в розташування криворізького «Кривбасу», незважаючи на чинні контракти.

Хорватський футболіст був відсторонений від першої команди через постійні конфлікти з головним тренером. Іліч неодноразово повідомляв команду про своє бажання залишити Україну і відмовлявся грати в чемпіонаті. В результаті 26-річний гравець залишив Прем'єр-лігу і виїхав до Хорватії.

Бандейра ще в червні попросив керівництво «Кривбасу» знайти для нього нову команду, проте криворізький клуб не отримав цікавих пропозицій. Португалець деякий час тренувався з командою, грав на тренувальних зборах, проте в серпні також виїхав з України.

На даний момент обидва гравці відмовляються грати в Прем'єр-лізі і не збираються повертатися в розташування «Кривбасу». Контракт Іліча спливає в червні наступного року, угода Бандейри закінчиться в грудні 2025 року.

Хрвоє приїхав в український чемпіонат два роки тому з ізраїльського «Хапоеля» (Тель-Авів). Бандейра був підписаний в січні минулого року на правах вільного агента.

Оцініть матеріал
(32)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

ОФІЦІЙНО. Ліверпуль підписав талановитого українського півзахисника
Футбол | 29 грудня 2025, 07:21 4
ОФІЦІЙНО. Ліверпуль підписав талановитого українського півзахисника

Мирослав Васьковський виступатиме за команди «мерсисайдців» з U-14 та U-15

Стала відома сума можливого трансферу Коноплі із Шахтаря у Вердер
Футбол | 29 грудня 2025, 22:41 4
Стала відома сума можливого трансферу Коноплі із Шахтаря у Вердер

Правий фулбек, ймовірно, залишить стан «гірників» у січневе трансферне вікно

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.