Айнтрахт Франкфурт – Галатасарай. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів
Поєдинок відбудеться 18 вересня та розпочнеться о 22:00 за Києвом
18 вересня на Дойче Банк Парк відбудеться матч 1-го туру основного раунду Ліги чемпіонів УЄФА, в якому Айнтрахт Франкфурт зустрінеться з Галатасараєм. Поєдинок розпочнеться о 22:00 за європейським часом.
Айнтрахт Франкфурт
Команда останнім часом все більш впевнено закріплюється серед лідерів німецького футболу. У тому числі цього досягли за рахунок прекрасної селекції. Її ще раз підтвердили і в минулому сезоні, коли продали Мармуша, який розкрився, в Манчестер Сіті ще взимку, але все одно закінчили на високій третій позиції - більше очок набрали тільки Байєр з Баварією.
Влітку знову відмінно заробили, віддавши Ліверпулю майже за сто мільйонів Екітіка. І, здавалося, особливо цього й не помітили. У серпні були тільки перемоги, як у кубку, так і в Бундеслізі, де виграли послідовно у Вердера 4:1 і Хоффенхайма 3:1. Втім, у минулому турі Байєр з новим тренером досить впевнено, 3:1, переміг у Леверкузені.
Галатасарай
Клуб і раніше був серед кращих у своїй країні - зрештою, він єдиний, хто тут вигравав єврокубки. Але без спадів не обійшлося, і саме після рекордного провалу тренерський пост зайняв Окан Бурук. З ним вдалося встановити повне домінування в Суперлізі. І нічого не зміниться і зараз, схоже: виграно всі п'ять перших матчів нового сезону із загальною різницею голів 15:1!
Очевидно, втім, що зараз хочеться проявити себе і в єврокубках. Рік тому, до речі, турки вилетіли в кваліфікації Ліги чемпіонів. Зараз вони її не проходили і цілеспрямовано готувалися до основного раунду. У тому числі за рахунок роботи на ринку: до Стамбула вдалося заманити Сінго і Гюндогана, а також викупили контракт Осімхена. Він, щоправда, зараз травмований, але зате повноцінно повернувся і щосили забиває Ікарді.
Статистика особистих зустрічей
Восени далекого 1992 року в Кубку УЄФА за два матчі єдиний гол забили турки вдома.
Прогноз
Букмекерські контори закономірно більше вірять у німців, які грають вдома. Але у них сильний і мотивований суперник - поки беремо тотал більше 3,0 голів (коефіцієнт - 1,77).
Айнтрахт Франкфурт22:00
Галатасарай
1.77 Зробити ставку Ліцензія КРАІЛ № 433 від 13.12.2022 Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Команди зіграють матч 13 туру чемпіонату Португалії
Проблеми для Арсеналу та Баварії, атлетичне дербі Іспанії, південь проти півночі Італії