Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Кубок Біллі Джин Кінг
|
731
0

МАРЧЕНКО: «Часи для нашої країни дуже важкі. Кожна перемога важлива»

Капітан збірної України на прес-конференції підбив підсумки протистояння КБДК з Іспанією

МАРЧЕНКО: «Часи для нашої країни дуже важкі. Кожна перемога важлива»
Instagram. Ілля Марченко

Капітан жіночої збірної України з тенісу Ілля Марченко на прес-конференції підбив підсумки протистояння Кубка Біллі Джин Кінг 2025 проти команди Іспанії:

– Ілля, поділіться вашими думками про сьогоднішнє протистояння?

– Ми дуже щасливі. Це було не ідеально, але результат ідеальний. Ми виграли обидва матчі і просуваємося далі. Звичайно, я дуже задоволений дівчатами сьогодні.

– Ілля, вам пощастило мати тут двох відмінних гравців, дуже хорошу пару в парному розряді. Яка атмосфера в команді цього тижня? Як ви порівняли б це з іншими вашими досвідом з командою?

– Як ви сказали, у мене не тільки дві хороші гравчині, у мене п'ять або більше відмінних гравців у нашій країні. Атмосфера відмінна. Я дуже задоволений тим, як дівчата спілкуються одна з одною. Так, нам весело. Ми відчуваємо честь і відповідальність представляти Україну в цьому змаганні, тому що часи для нашої країни дуже важкі. Кожна перемога важлива. Кожен у команді це знає. Ми дійсно намагаємося з усіх сил.

Збірна України здолала іспанок із загальним рахунком 2:0. Перемогу синьо-жовтим принесли Марта Костюк та Еліна Світоліна, які обіграли Джессіку Бузас Манейро та Паулу Бадосу відповідно.

У півфіналі КБДК-2025 Україна зіграє проти Італії. Зустріч відбудеться 19 вересня і розпочнеться о 12:00.

Оцініть матеріал
(3)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.