Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Молодіжні турніри
| Оновлено 08 жовтня 2025, 03:24
168
0

Володимир САМБОРСЬКИЙ: «Ми працювали на розвиток, а не на результат»

Юнацька збірна України U-18 проводила збір у Швеції

| Оновлено 08 жовтня 2025, 03:24
168
0
Володимир САМБОРСЬКИЙ: «Ми працювали на розвиток, а не на результат»
УАФ

Підопічні Володимира Самборського взяли участь у міжнародному турнірі у Швеції, де суперниками були місцеві футболісти, а також збірні Норвегії та Данії.

Наставник прокоментував виступи збірної України U-18.

Пане Володимире, ви були зі збірною України U-18 на міжнародному турнірі, в якому брали участь авторитетні європейські команди. Як усе пройшло?

– Змагання було організовано на хорошому рівні. Суперники були якісні, особливо Швеція й Данія. Відзначу й Норвегію. Можливо, за результатом хтось скаже, що це не так, але за грою це міцна команда, їй просто десь не пощастило.

Для нас головним було набуття міжнародного досвіду, до того ж ми хотіли переглянути кандидатів до команди. І можу сказати, що я задоволений ставленням футболістів до справи. Ми могли виступити краще, але знову ж таки, мети перемогти на турнірі ніхто не ставив, у тренерського штабу були свої завдання. Не хочу робити гучних заяв, але в цієї збірної великий потенціал.

– Збірна України впевнено виграла в Норвегії та Швеції, але потім розгромно програла Данії. Це пов'язано з ротацією складу?

– Тут я б назвав сукупність факторів. Ми не готувалися до ігор, а працювали в запланованому режимі тренувань — це було головним. До того ж ми дали можливість проявити себе всім гравцям, щоб побачити їх у справі. Так, ми вивчали суперників, але, знову ж таки, акцент було зроблено на своїй грі й на виконанні певних завдань під час товариських матчів.

Проте можу з упевненістю сказати, що нам є куди зростати в плані підготовки молодих футболістів. Наші суперники відрізнялися в плані боротьби, атлетизму, швидкості прийняття рішень, вони показували, якщо можна так сказати, доросліший футбол. Із цього погляду ми трохи відстаємо. Але якщо хлопці, навіть граючи в Україні, будуть вимагати від себе трохи більшого, багато що може змінитися в кращий бік.

Матчі юнацької збірної України U-18 на турнірі у Швеції

04.09.2025

Україна – Норвегія – 6:1

06.09.2025

Швеція – Україна – 0:2

09.09.2025

Україна – Данія – 0:3

Підсумкова таблиця

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Данія

3

3

0

0

11—4

9

2

Україна

3

2

0

1

8—4

6

3

Швеція

3

1

0

2

5—7

3

4

Норвегія

3

0

0

3

3—12

0

Оцініть матеріал
(1)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

5 грудня у Вашингтоні Україна дізнається потенційних суперників на ЧС-2026
Футбол | 05 грудня 2025, 15:30 17
5 грудня у Вашингтоні Україна дізнається потенційних суперників на ЧС-2026

Церемонія жеребкування призначена на 19:00 за київським часом

Колос – Шахтар. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
Футбол | 06 грудня 2025, 13:00 22
Колос – Шахтар. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Цього разу за втомою від єврокубків заховатись не вийде

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.