Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Український клуб з CS2 розірвав контракт з гравцями за договірні матчі

ALGO запідозрив кіберспортсменів у використанні читів та так званому «322»

Український клуб з CS2 розірвав контракт з гравцями за договірні матчі

Організація ALGO Esports оголосила про розірвання контрактів із трьома гравцями складу – hodix, crickeyyy та Jackast. Причиною стало внутрішнє розслідування, яке підтвердило їхню участь у договірних матчах та використанні забороненого софту.

Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua

Гравці добровільно пройшли поліграф. Зокрема, hodix визнав, що брав участь у «322» ще під час перебування у складі ALGO. Тести crickeyyy підтвердили використання читів та участь у договірних іграх. Результати поліграфа Jackast виявили ще серйозніші порушення – він не лише грав договірні матчі та використовував чити, а й свідомо демонстрував найгірші результати з метою програшу офіційних зустрічей.

У клубі заявили, що такі дії суперечать їхнім цінностям і принципам: чесності, прозорості та спортивній доброчесності. Тому було ухвалено рішення розірвати контракти з усіма трьома гравцями.

ALGO наголосила, що надалі подібні випадки мають каратися за всією суворістю міжнародних правил спорту й кіберспорту. Організація також повідомила, що звернеться до ESIC для забезпечення справедливого покарання.

Оцініть матеріал
(9)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Зіркове протистояння без сенсації. ZywOo впевнено знищив s1mple
Кіберспорт | 31 січня 2026, 23:29 0
Зіркове протистояння без сенсації. ZywOo впевнено знищив s1mple

Vitality виявились сильнішим за BCGame у стартовому матчі IEM Krakow

Йожеф САБО: «Як Жирона купила цього українця, вони що, сліпі?»
Футбол | 01 лютого 2026, 23:22 5
Йожеф САБО: «Як Жирона купила цього українця, вони що, сліпі?»

Відомий тренер розкритикував Ваната

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.