Спортивна премія 2025 року. Голосування експертів
Інші новини
|
7526
2

Екс-гравець Шахтаря та збірної України завершив кар'єру і став тренером

Дмитро Чигринський продовжить роботу у тренерському штабі грецького клубу «Аріс» Салоніки

Екс-гравець Шахтаря та збірної України завершив кар'єру і став тренером
ФК Шахтар Донецьк. Дмитро Чигринський

Колишній гравець донецького «Шахтаря» та збірної України Дмитро Чигринський завершив кар'єру у віці 38 років. Про це повідомив агент футболіста Олександр Панков у своїх соціальних мережах.

Після того, як українець повісив бутси на цвях, він домовився про співпрацю з грецьким «Арісом», де буде працювати в тренерському штабі команди і виконувати обов'язки асистента головного тренера Маноло Хіменеса.

«Дмитро Чигринський офіційно звершив карʼєру футболіста. Ми працювали як агент і гравець вісім років. Це був фантастичний період нашого життя. Від вчорашнього дня «Чигро» став офіційно тренером і асистентом ФК «Аріс» Салонікі у штабі відомого іспанського фахівця Маноло Хіменеса.

Під керівництвом іспанця Діма був успішним футболістом, а зараз починає кар'єру молодого тренера. Я впевнений, що у Чигринського дуже велике майбутнє тренера, і цей перший крок максимально якісний і перспективний», – повідомив Панков.

Протягом професійної кар'єри футболіста Чигринський грав за донецький «Шахтар», запорізький «Металург«, «Дніпро», іспанську «Барселону», грецькі АЕК та «Іонікос», а також збірну України (29 матчів).

Оцініть матеріал
(29)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Prokop_Andriy
непогано, набереться досвіду тренера за кордоном, бажаю йому успіхів
Владислав
Как раз чисто на грека похож