ФОТО. Полісся представило Брагару. Який номер взяв гравець?
Максим буде виступати за житомирян під 45-м номером
5 вересня 2025 року житомирське «Полісся» офіційно оголосило про оренду футболіста київського «Динамо» Максима Брагару.
Орендна угода гравця розрахована на 1 рік та містить в собі опцію викупу.
У житомирському клубі Брагару обрав звичний для себе 45-й ігровий номер, під яким грав і за одеський «Чорноморець», і за київське «Динамо».
Також клуб опублікував фотогалерею гравця у формі «Полісся».
ФОТО. Полісся представило Брагару. Який номер взяв гравець?
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
В офісі президента відреагували на інформацію про відмову зустрічатися з боксером
Наш начебто український антирейтинг має чітке міжнародне забарвлення
Набрали с десяток вингеров, почти никого не продали. Теперь, не понятно, как уместить на поле Гуцуляка, Назаренко, Велетня, Брагару и Гонсалвеша? А ведь ещё есть Караман, Мустафаев, Макуана, Леднев, Йосефи. Где им всем найти место на поле?
Не понятно, зачем взяли Бущана? Из-за одной ошибки основного вратаря (Кудрик), которого наигрывали все межсезонье? Разве это серьезный, адекватный подход? К тому же, есть отличный вратарь Волынец.
При всем изобилии вингеров и вратарей, у команды всего два форварда и один левый защитник (правых защитников - четыре!)
Удивительный менеджмент!
Бюджет не плохой (по украинским меркам) но израсходуется, как по мне, не продуктивно и достаточно не эффективно