Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
WTA
| Оновлено 06 вересня 2025, 19:42
1765
7

Олійникова за 3.5 години програла матч 1/2 фіналу турніру WTA 125 у Монтре

Олександра у Швейцарії поступилася Дар'ї Семенистій у напружених трьох сетах

| Оновлено 06 вересня 2025, 19:42
1765
Олійникова за 3.5 години програла матч 1/2 фіналу турніру WTA 125 у Монтре
Instagram. Олександра Олійникова

Українська тенісистка Олександра Олійникова (WTA 202) завершила виступи на грунтовому турнірі WTA 125 в Монтре, Швейцарія.

У півфіналі українка в трьох напружених сетах зазнала поразки від представниці Латвії Дар'ї Семенистої (WTA 115) за 3 години і 30 хвилин.

WTA 125 Монтре. Ґрунт, 1/2 фіналу

Дар'я Семениста (Латвія) [5] – Олександра Олійникова (Україна) – 7:6 (7:5), 6:7 (3:7), 6:4

У другій партії Олександра відіграла матчбол на прийомі в 10-му геймі. У третьому сеті, починаючи з п'ятого гейму, жодна з дівчат не зуміла взяти хоча б гейм на своїй подачі.

Олійникова вперше в кар'єрі зіграла в півфіналі на змаганнях категорії WTA 125. У Монтре Олександра встигла здолати Маяр Шериф, Теодору Костович і Сімону Вальтерт.

Семениста в фіналі побореться проти переможниці протистояння Майя Хвалінська – Андреа Ласаро Гарсія.

Оцініть матеріал
(13)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 7
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
C.Пеклов
Боролася чудово,за турнір подяка!Але бадмінтону більш ніж треба,суперниці пристосовуються і весь час атакують а Сашуля мусить захищатися  і не завжди це виходить добре.Сподіваюся,що у Олександри буде можливість проаналізувати свою гру й зробити висновки.Бажаю успіхів на наступних турнірах!
Sashamar
Без перебільшення досягнення, незважаючи на поразку. Латвійка не грає WTA, тому ми за нею не дуже слідкуємо. Але на рівні ITF - челенджер в неї чимало титулів. І рівна гра Олійникової, яка в півфіналах челенджерів ще не грала дає надію.
Андрій Заліщук
Шкода, але боролася на рівних, всеодно молодець
Falko
В принципі, вже можна казати, що на ґрунті Саша грає на рівні середини 2 сотні, а то і вище, нав'язує серйозну боротьбу і навіть іноді виграє у сто початкових номерів. Тепер треба навчитися лупити сильніше )
Крім усього іншого Дашка ще й шульга, з ними завжди важкувато. Але якщо у 2 півфіналі виграє Хвалинська, яку через пів року застою на цьому турнірі знову попйорло, матимемо фінал двох ліворуких )
Bualur
Чудовий турнір для Олександри. Сіяних тенісисток начисто переграла. Був би день відпочинку, шансів на фінал було б набагато більше, під кінець, звичайно, втомилася.
GroundUnder
сёстры выиграли юниорский ЮСО, болгары между собой устроили междусобойчик в финале)
И МЫ ТАМ БУДЕМ, И МЫ ТАК БУДЕМ!!!