Костюк та Русе не зуміли здолати четвертих сіяних у 1/8 фіналу US Open 2025
Марта та Єлена-Габріела поступилися тандему Кудерметова / Мертенс у 4-му раунді мейджора
Українська тенісистка Марта Костюк завершила виступи в парному розряді Відкритого чемпіонату США 2025.
У четвертому раунді українка та її напарниця Єлена-Габріела Русе (Румунія) у двох сетах поступилися тандему Вероніка Кудерметова / Елізе Мертенс (Бельгія) за 1 годину і 21 хвилину.
US Open 2025. Пари, 1/8 фіналу
Вероніка Кудерметова / Елізе Мертенс (Бельгія) [4] – Марта Костюк (Україна) / Елена-Габріела Русе (Румунія) – 6:4, 6:1
У першій партії Костюк і Русе перемагали 4:3 з брейком, після чого до завершення поєдинку зуміли взяти лише один гейм.
Кудерметова і Мертенс у чвертьфіналі мейджора поборються проти п'ятого сіяного дуету Мірра Андрєєва / Діана Шнайдер.
Марта і Єлена-Габріела в Нью-Йорку встигли переграти пари Джессіка Бузас Манейро / Елізабетта Коччаретто і Беатріс Хаддад Майя / Лаура Зігемунд.
Увечері 1 вересня Костюк також програла зустріч 1/8 фіналу в одиночному розряді, поступившись у трьох сетах Кароліні Муховій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Церемонія жеребкування призначена на 19:00 за київським часом
Олександра опублікувала емоційне звернення в сторіз, закликавши всіх розплющити очі
Взагалі серед учасниць чвертьфіналів несподіваних пар нема за єдиним винятком: Вільямс/Фернандес. Цій жінці в шикарній темно-тигровій сукні точно сорок п'ять років?