Олексій БЄЛІК: «Є певні проблеми із якістю завершення атак»
«Шахтар» U-19 здобув перемогу над «Олександрією» U-19
Головний тренер молодіжного складу «Шахтаря» Олексій Бєлік прокоментував перемогу над однолітками із «Олександрії (3:1) у матчі молодіжного чемпіонату України.
– З перемогою! «Шахтар» U19 йде на двотижневу перерву, перемігши «Олександрію» U19. Яким є резюме матчу?
– Слід віддати належне команді «Олександрія» U19 та їхньому тренерському штабу – вони намагаються грати у футбол, будують гру через середні та короткі передачі. Щодо нас, то ми не реалізували достатньо моментів Ще в першому таймі могли забити три або більше м’ячів і спокійно довести гру до логічного завершення. Є певні проблеми із якістю завершення атак. Я завжди наголошую: ідеальна ситуація – це коли нам вдається забити. Приємною можна вважати й ту, коли після атаки ми заробляємо стандарт або влучаємо у площину воріт, тобто в цілому створюємо загрозу. Коли ми отримуємо м’яч за спинами півзахисників і розвертаємося, гравці не повинні думати, що доставити м’яч до останньої третини поля буде легко. Це один із найвідповідальніших епізодів гри, де необхідна максимальна концентрація і точність. Можу сказати, що ми повністю заслужили перемогу, однак я не можу бути цілковито задоволеним грою через помилки.
– До збірної України U19 отримали виклик Милокост, Решетніков та Гарабажій. Що можете сказати про них?
– Ми з Дмитром Михайленком постійно на зв’язку, він цікавиться, стежить за нашими матчами й гравцями. У збірної України U19 попереду доволі хороші суперники, і зрозуміло, що хлопці знову будуть у дорозі й отримуватимуть навантаження. Таким є шлях топкоманд чемпіонату, коли в гравців великий ритм, і збірники на певний період не перебувають у розташуванні клубу під час пауз. Після повернення до команди напередодні гри з «Металістом 1925» вони проведуть два-три тренування. Маємо обойму футболістів, яка залишається, і, певно, більше розраховуватимемо саме на них перед матчем із харків’янами. Є багато тих, хто також заслуговує на виклик до збірної. Якщо хлопці продовжать працювати належним чином, то, впевнений, обов’язково отримають свій шанс.
– Що відомо про подальші плани команди на період двотижневої ігрової паузи?
– У команди після поєдинку з «Олександрією» U19 три дні відпочинку, далі розпочнемо підготовку до матчу з «Металістом 1925» у Щасливому. Наступної суботи проведемо контрольну гру з «Поліссям» U19.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Крістіан Біловар відновився від травми
Владіслав Бленуце так і не зумів завоювати місце у стартовому складі київської команди
