Спортивна премія 2025 року. Результати та переможці
Ліга чемпіонів
|
1974
1

УЄФА оголосив про важливі зміни, які стосуються фіналу Ліги чемпіонів

Вирішальний матч турніру розпочинатиметься о 19:00 за київським часом замість 22:00

УЄФА оголосив про важливі зміни, які стосуються фіналу Ліги чемпіонів
Getty Images/Global Images Ukraine.

УЄФА оголосив про важливе оновлення в розкладі свого головного турніру – починаючи з 2026 року в Будапешті, час початку фіналу Ліги чемпіонів буде перенесено з 21:00 (22:00 за Києвом) на 18:00 (за Києвом) за центральноєвропейським часом.

«Це рішення покликане покращити загальне враження від матчу для вболівальників, команд та приймаючих міст за рахунок оптимізації логістики та організації заходів, а також забезпечити низку відчутних переваг. Наша мета – зробити ігровий день по-справжньому приємною подією для всіх, хто хоче стати частиною цього хвилювання, та створити затишну атмосферу, яка дозволить сім'ям та дітям із задоволенням відвідати найважливіший та наймасштабніший клубний матч сезону.

Для вболівальників, які подорожують, це означатиме покращення доступу до громадського транспорту, особливо після матчу, та більш безпечний та зручний шлях назад зі стадіону. Для міст, які приймають, це посилить позитивний економічний ефект заходу, надавши вболівальникам можливість продовжити святкування.

Новий час початку матчу також збігається з доступнішим вікном мовлення, допомагаючи фіналу охопити ще ширшу телевізійну та цифрову аудиторію по всьому світу, з особливим акцентом на залучення молодих глядачів.

Завдяки цим змінам ми ставимо враження вболівальників у центр нашого планування. Фінал Ліги чемпіонів УЄФА – головна подія футбольного сезону, і новий час початку зробить його ще більш доступним, інклюзивним та вражаючим для всіх учасників», – повідомила організація на офіційному сайті.

Оцініть матеріал
(14)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

ОФІЦІЙНО. Екс-гравець Динамо та збірної України виступатиме в аматорах
Футбол | 29 грудня 2025, 12:53 1
ОФІЦІЙНО. Екс-гравець Динамо та збірної України виступатиме в аматорах

«Лопатин» зі Львівської області оголосив про перехід півзахисника Сергія Рибалки

Динамо підписало контракт з топ-талантом України
Футбол | 29 грудня 2025, 22:56 3
Динамо підписало контракт з топ-талантом України

Люсін продовжив угоду з киянами

Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
SHN
Так надо все матчи начинать раньше. 1-й запуск 19,второй 21