ОФІЦІЙНО. Клуб Першої ліги отримав технічну поразку в Кубку України
У матчі ЮКСА та Ниви зіграв футболіст, який не був включений до заявки
Клуб Першої ліги України – ЮКСА Тарасівка – отримав технічну поразку в Кубку України. Причина – вихід на поле гравця, який не був заявлений на матч.
На 46-й хвилині замість бразильця Педро Акасіо на заміну вийшов парагвайський легіонер Парагвай (Пабло Рамон Кастро Гонсалес). Оскільки він не був включений у заявку, то не мав права брати участь у поєдинку.
Клуб з Київської області здобув на виїзді перемогу над вінницькою Нивою з рахунком 3:1 у поєдинку 1/32 фіналу Кубку України.
«Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ, розглянувши матеріали щодо можливого порушення регламентних норм ФК ЮКСА (Тарасівка) під час матчу Кубку України з футболу-2025/2026 ФК «Нива» (Вінниця) – ФК ЮКСА (Тарасівка), який відбувся 24 серпня 2025 року, анулював результат матчу.
Вирішено зарахувати ФК ЮКСА (Тарасівка) технічну поразку з рахунком 0:3, а ФК «Нива» (Вінниця) – технічну перемогу з рахунком 3:0 та виключити команду ФК ЮКСА (Тарасівка) із розіграшу Кубку України з футболу-2025/2026 (за участь у матчі футболіста, прізвище якого не було внесено до рапорту арбітра поєдинку)», – повідомили в УАФ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Джорджина Родрігес показала, як виглядає розкішний відпочинок
Андрій Миколайович – про Луку Модрича