Півзахисник Реала, який не потрібен Хабі Алонсо, залишить чемпіонат Іспанії
Дані Себальйос домовився про співпрацю із французьким «Марселем»
Півзахисник мадридського «Реала» Дані Себальйос визначився з клубом, в якому продовжить кар'єру. Про це повідомив авторитетний інсайдер Фабріціо Романо.
У послугах 29-річного футболіста зацікавлений французький «Марсель», який провів успішні перемовини з «вершковими». Себальйос проведе наступний сезон в оренді, в угоді буде прописано опцію обов'язкового викупу.
Іспанець не входить до планів головного тренера мадридського клубу Хабі Алонсо і не матиме достатньо ігрового часу в Ла Лізі. З цієї причини Дані вирішив прийняти пропозицію від «Марселя».
Себальйос приєднався до «Реала» влітку 2017 року, коли перебрався з «Бетісу» за 16,7 млн євро. У минулому сезоні півзахисник провів 45 матчів, в яких записав на свій рахунок дві результативні передачі.
🚨🔵⚪️ The agreement between Real Madrid and Olympique Marseille for Dani Ceballos is very close now after new talks in last 5h.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 26, 2025
Details to sort on loan with obligation to buy… and then OM hope to seal Ceballos deal very soon. pic.twitter.com/EBN17rvqsV
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Єлизавета Третьякова продовжує тішити контентом
Союз європейських футбольних асоціацій оштрафував Українську асоціацію футболу