Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 29 серпня 2025, 06:51
2454
0

Джерело: «Динамо зробило добру роботу та отримало чудового тренера»

Польський журналіст Слонка – про призначення Кендзьорека

| Оновлено 29 серпня 2025, 06:51
2454
0
Джерело: «Динамо зробило добру роботу та отримало чудового тренера»
ФК Динамо. Мацей Кендзьорек

Польський журналіст Пьотр Слонка оцінив призначення свого співвітчизника Мацея Кендзьорека у тренерський штаб Динамо.

«Я розпитував багатьох експертів та співробітників з інших клубів про Мацея. Чув лише позитивні відгуки. Динамо зробило добру роботу та отримало чудового тренера», – сказав Слонка.

Кендзьорек працюватиме в Києві тренером-аналітиком, а також фахівцем з гри на стандартних положеннях.

Свою тренерську кар’єру розпочав у 2003 році, спочатку працював головним тренером та асистентом в командах польських нижчих ліг, з 2016 по 2020 рік був асистентом головного тренера в «Ракуві», який за цей час виграв другу та першу польські ліги.

Далі протягом сезону був помічником головного тренера у команді «Арка» (Гдиня) та входив до тренерського штабу «Леха» (Познань), з яким став чемпіоном. Перед переходом до «Динамо» очолював «Радомяк», працюючи на посаді головного тренера.

Крім того, Кендзьорек допомагав готувати молодіжну збірну Польщі до Євро-2019.

Оцініть матеріал
(8)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.