Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Португалія
| Оновлено 24 серпня 2025, 07:13
4599
1

Стало відомо, чому Трубін не грав за Бенфіку в матчі чемпіонату

Лісабонський клуб розгромив «Тонделу» у поєдинку третього туру

| Оновлено 24 серпня 2025, 07:13
4599
Стало відомо, чому Трубін не грав за Бенфіку в матчі чемпіонату
Getty Images/Global Images Ukraine. Анатолій Трубін

23 серпня відбувся матч третього туру чемпіонату Португалії, в якому зійшлися «Бенфіка» та «Тондела». Підопічні Бруну Лаже розгромили суперника з рахунком 3:0.

Голкіпер збірної України Анатолій Трубін залишився на лаві запасних, хоча до цього провів п'ять поєдинків і не пропустив жодного гола.

За інформацією португальської преси, відсутність на полі першого номера «орлів» не пов'язана з ушкодженнями чи травмами. Наставник «Бенфіки» вирішив надати Трубіну відпочинок, щоб той краще відновився напередодні важливого матчу Ліги чемпіонів.

27 серпня «Бенфіка» зіграє у кваліфікації турніру проти турецького «Фенербахче». У першому протистоянні команди не зуміли визначити сильнішого, тому доля путівки до групового етапу Ліги чемпіонів вирішиться в Лісабоні.

Оцініть матеріал
(53)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Victor673256ua
Добре, що так. Бо скоро збірна