Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Falcons вирвали перемогу над MOUZ та вийшли у півфінал турніру

Команда перемогла MOUZ у напруженій серії з рахунком 2:1

Falcons вирвали перемогу над MOUZ та вийшли у півфінал турніру
HLTV. Falcons

Організація Falcons пробилася до півфіналу Esports World Cup, обігравши MOUZ з рахунком 2:1 (13:9 на Ancient, 8:13 на Inferno, 13:10 на Nuke) у Саудівській Аравії.

Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua

Це було вже восьме протистояння команд у 2025 році, але вперше після приходу Максима «kyousuke» Лукіна. Молодий російський талант одразу продемонстрував стабільний вплив на гру разом із Дам’яном «kyxsan» Стойлковським, допомігши команді вперше вийти у півфінал великого турніру. Там Falcons зустрінуться з Aurora.

Після низки попередніх матчів, де Falcons часто втрачали перевагу, їхня впевненість на Ancient виглядала обнадійливо. Втім, проблеми залишалися і на Inferno, і на Nuke: кілька програних раундів проти пістолетів та невдалі конверсії зробили серію значно складнішою.

На Inferno це призвело до поразки, але на Nuke Falcons утримали перемогу завдяки солідному відриву у першій половині та ключовому клатчу 1v2 у виконанні Іллі «m0NESY» Осипова, який прорвався крізь вогонь Адама «torzsi» Торжаша. Хоча MOUZ і змогли наздогнати суперника до двозначних показників, Falcons поставили крапку на серії завдяки переможному напівбаю.

Esports World Cup. Чвертьфінал. 22 серпня

Falcons – MOUZ – 2:1 (13:9, 8:13, 13:10)

Статистика матчу:

Оцініть матеріал
(2)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.