HLTV оновили рейтинг гравців CS2. Що змінилося у версії 3.0?
Нова система оцінки враховує «цінність» фрагів та силу суперників
HLTV представили оновлену систему підрахунку індивідуальної статистики гравців у CS2 – Rating 3.0. Головною зміною стала поява метрики Round Swing, яка визначає, наскільки фраг змінює шанси команди на перемогу в раунді.
Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua
Наприклад, вбивство у ситуації 5 проти 2 майже не впливає на результат, тоді як перемога у дуелі 1 проти 1 може стати вирішальною.
Також система змінила принцип нарахування балів за вбивства. Тепер вони розподіляються не лише між тим, хто зробив фінальний постріл, але й між тими, хто завдав шкоди раніше чи дав флешку. Оновлення зачепило й асисти – тепер вони нараховуються за нанесення щонайменше 40 одиниць шкоди, як це було у CS:GO.

Замість показника Impact введено нові метрики – Round Swing та Multi-Kill рейтинг. При цьому система враховує економіку: фраг із глоком проти AWP оцінюється значно вище, ніж навпаки. AWP-гравці отримують менше балів за стандартні вбивства, а мультикіли проти еко-суперників оцінюються нижче.

Окремо були покращені алгоритми підрахунку trade kills. Якщо гравець не дозволив супернику зробити розмін у найближчі п’ять секунд – це додатковий плюс. Якщо ж розмін відбувся, то перший гравець отримує бонус, а другий – штраф.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Столичний клуб розпочав продаж квитків на матч з «Фіорентиною»
У послугах 23-річного футболіста зацікавлений «Наполі», який планує підсилити склад