МИХАЙЛЕНКО: «Гол? Просто був момент, що десь трохи необережно зіграли»
Хавбек Динамо висловився після перемоги над Епіцентром у третьому турі УПЛ
Хавбек київського Динамо Микола Михайленко прокоментував перемогу над Епіцентром (4:1) у третьому турі УПЛ 2025/26:
– Головне, що вдалося здобути три очки. І я щасливий, що мені сьогодні вдалося допомогти команді виграти.
– «Епіцентр» – нова команда, дебютант Прем'єр-ліги. Що про неї думаєш? Коли розбирали, яка була твоя думка про цю команду?
– Так, ми бачили, що це хороша організована команда, хоч вони і новачки. Але дійсно видно, що вони організацією своєю беруть. Хороша команда загалом.
– Вдалося забити вже на початку матчу. Чи швидкий гол вплинув на подальші події на полі?
– Дійсно, це додало нам упевненості. І, як ви бачили, там було дійсно багато хороших моментів ще. Тому, якби нам вдалося одразу забити ще другий м'яч, думаю, було б взагалі легше. Але вийшло так, що пропустили. Добре, що потім все ж таки вдалося нам ще забити.
– Ти асистував Герреро, потім забив сам. Результативний для тебе вийшов матч плюс командна перемога. Тобто ти маєш бути задоволений, настрій хороший?
– Ну так, сьогодні, думаю, я можу бути задоволений. Але воно, як ви знаєте, все йде в комплекті. Сьогодні забив та віддав я, завтра – хтось інший. Головне, що команда перемогла. І ми всі живемо однією метою.
– Герреро забив перший м'яч за «Динамо» в чемпіонаті України. Якось привітали його?
– Ну так, звісно, ми дуже щасливі, що він забив, тому що для нападника це дуже важливо. І він дуже цього хотів. В останніх матчах він дійсно дуже сильно старався. Ми його вітаємо і дуже раді за нього.
– Коли «Епіцентр» забив та зрівняв рахунок, чи були якісь сумніви або, можливо, невпевненість?
– Та ні, не було такого. Там такий момент просто був, що десь трішки необережно зіграли, призвело до голу. Але, в принципі, я особисто був упевнений, що ми зможемо ще забити.
– Розкажи про свій забитий м'яч, як тобі вдалося відзначитися?
– Нічого такого, просто хороша подача саме в ту зону, де ніхто до м'яча так і не дістався. І мені залишалося просто закривати дальню стійку, що я зробив.
– Тепер які плани? Ви знову будете їхати в Польщу?
– Зараз у Львів будемо їхати, а далі я ще не знаю. Але, скоріш за все, будемо готуватися до «Маккабі».
Відеоогляд матчу Епіцентр – Динамо (1:4)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Іменитий український тренер відреагував на звільнення наставника київського клубу
Єлизавета Третьякова продовжує тішити контентом
