«Та це не футбол! Це муки!» Реакція фанів на матч Полісся у ЛК
Команда Руслана Ротаня пройшла до четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій
У четвер, 14 серпня, «Полісся» провело матч-відповідь третього раунду кваліфікації Ліги конференцій. Команда з рахунком 1:2 програла угорському клубу «Пакш».
У першому матчі «Полісся» перемогло 3:0 і за сумою двох матчів вийшло до четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій. Але у матчі з «Пакшем» була непроста ситуація. Угорський клуб вів 2:0 і якби забив третій, то довелося б грати екстратайми.
Вболівальники не надто задоволені грою команди. Але водночас раді проходу до наступного етапу кваліфікації, де суперником «Полісся» стане «Фіорентина».
Владік: Полісся грало краще, але такі моменти прості губити, Інгулець такі навіть забиває, рахунок не по грі.

illia: Ротань отримає Героя України якщо пройде Фіорентину.

·•• пише: Це щось з чимось, кінцівка весела.

✙Олег✙: У Флоренцію можна не їхати, нахапають більше ніж при технарі нарахують.

Viktor S: З такою грою проти Фіорентини буде побито рекорд голів. Штук 30 пропустять.

Roman Lisoviy: Нагадування деяким нашим вболівальникам що це українські клуби і навіть 3:0 не дає нам можливості бути впевненими в проході далі.

Земсес: Вітаю команду, але рівень гри цього матчу дуже засмутив.

АвтоПідбірЖитомир: Навіть не знаю хто повинен бути тренером та грати в складі Полісся, щоб показувати футбол!!!

Serj: Та це не футбол! Це муки!

Iгор Очакiвський: Для Полісся це вже досягнення! Подивимося на Фіалок! М'яч круглий, поле рівне...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Американець не хотів довго чекати на Усика
Кріштіану вважав, що цей перехід може зашкодити чесній конкуренції
ми болільники великого позорного клубу Динамо Київ щосезону спостерігаємо їх на полі у виконанні нашої великої позорної команди