ВІДЕО. Емоції Турана перед матчем проти Панатінаїкоса в Лізі Європи
Коуч поспілкувався із журналістами перед матчем Ліги Європи
Головний тренер донецького «Шахтаря» Арда Туран поспілкувався з журналістами на пресконференції перед матчем-відповіддю проти «Панатінаїкоса» у кваліфікації Ліги Європи.
– Насамперед я хотів би сказати, що сталася трагічна ситуація в родині Судакова, і я висловлюю свої співчуття йому та його сім’ї. Нам дуже шкода, що його батько пішов із життя. Щиро поділяю цей сум усім серцем. Ми всі разом із Георгієм у цьому. Для нас це емоційний день. Ми дізналися про це під час поїздки. Уся родина «Шахтаря» і я особисто дуже засмучені через це і поділяємо цей сум із Судаковим.
Що стосується гри, завтра нас чекає складний матч. Ми очікуємо, що він буде схожий на перший поєдинок. Дуже поважаємо «Панатінаїкос», їх тренера і гравців. Ми будемо готові до їхніх переходів у атаку. Звісно, буде непросто, але ми намагатимемось не дозволяти їм легко скористатися стандартними положеннями. І ми готові до цього. Звичайно, у них будуть свої моменти, грати проти «Панатінаїкоса» завжди непросто, але я вірю, що ми готові фізично та психологічно до зустрічі з ними. У нас багато футболістів відсутні, але це не виправдання. Ставши командою, ми відповімо на виклики завтрашньої гри, – сказав Туран на прес-конференції.
Матч Шахтар – Панатінаїкос відбудеться у четвер, 14 серпня. Стартовий свисток пролунає о 21:00 за київським часом. Перший матч між цими командами завершився «сухою» нічиєю.
ВІДЕО. Емоції Турана перед матчем проти Панатінаїкоса в Лізі Європи
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Українець виділив Мухаммеда Алі
В Яремчука виникли проблеми з законом