Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
|
7512
0

Патрік ван ЛЕУВЕН: «Це велика помилка гравця міжнародного рівня»

Головний тренер Кривбаса провів прес-конференцію після перемоги над Металістом 1925

Патрік ван ЛЕУВЕН: «Це велика помилка гравця міжнародного рівня»
ФК Кривбас. Патрік ван Леувен

Головний тренер Кривбасу Патрік ван Леувен провів прес-конференцію після перемоги над Металістом 1925 (2:0) у матчі другого туру УПЛ 2025/26:

– Я вважаю, що ми почали трохи нервово в перші 10 хвилин. Так, допустили помилки в обороні, які призвели до моментів біля наших воріт. Ми почали входити вже більш-менш у гру вже згодом через моменти Мендози та Микитишина. Результатом чого пізніше став фантастичний гол від Мендози. Ми мали ще деякі можливості вже після першого голу, але і суперник міг забивати.

В цілому команда тримала організацію гри до кінця першого тайму та продовжила її тримати після початку другого. Ми передивилися деякі моменти в перерві з гравцями та підкоректували помилки. Команда продовжила вдало оборонятись та здійснювати свої атаки. Як результат: Мендоза відібрав мʼяча та не став бити сам – віддав передачу на Парако, і ми забили другий гол.

Щодо вилучення Бандейри, то це велика помилка гравця міжнародного рівня. Ми маємо краще тримати себе під контролем. В цілому зуміли перемогти і зіграли «на нуль» – це фантастична робота від команди. Ми працювали як єдине ціле.

– Дуже раді вас бачити у Кривому Розі. Дякуємо, що погодились очолити наш славний клуб «Кривбас». Чи радились з Вернидубом, коли їхали до нас? І друге питання: за що отримали жовту картку?

– Ні, з Вернидубом не контактував. Щодо попередження, то я вийшов за межі технічної зони. Через це отримав жовту картку.

– Чи був цей матч для вас особливим, адже ви тренували «Металіст 1925» у минулому?

– Я відповім так: команда дуже змінилась з того часу. Залишилось три-чотири футболісти, з якими я працював. По грі: ми фокусувалися на нашому плані, як будемо грати проти суперника. І я вважаю, що наш план спрацював.

– Що ви б хотіли покращити у грі «Кривбасу» в подальшому?

– Звичайно, є деякі моменти, які нам треба покращувати. Наприклад, це спілкування, комунікація між українськими гравцями та гравцями з інших країн. Після цього прийде краще взаєморозуміння між ними, що буде корисним для нас на полі.

– Пан Патрік, скажіть, яке завдання стоїть перед командою на сезон?

– Звичайно, у нас дуже молодий склад і однією з задач для нас є розвиток цих футболістів. У нас є такі футболісти, як Каменський, Шевченко, Мулик. Вважаю, що вони дуже багато працюють над собою, щоб бути частиною команди, частиною основного складу. Ми будемо допомагати їм розвиватись. Сам для себе я ставлю в першу чергу задачу досягати як можна найвищих місць в чемпіонаті і грати стабільно. Так, для цього потрібен деякий час, але ми будемо наполегливо працювати, щоб все вийшло.

Події матчу

74’
Рафаел Бандейра (Кривбас) отримує червону картку.
65’
ГОЛ ! М'яч забив Карлос Парако (Кривбас).
40’
ГОЛ ! М'яч забив Глейкер Мендоса (Кривбас).
Оцініть матеріал
(23)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Довгоочікувана перемога. Динамо перервало серію поразок і обіграло Кудрівку
Футбол | 06 грудня 2025, 19:57 89
Довгоочікувана перемога. Динамо перервало серію поразок і обіграло Кудрівку

Перша перемога Ігоря Костюка в ролі виконувача обов’язків головного тренера

Віталій ПОНОМАРЬОВ: «Глобально цілі ЛНЗ не помінялися»
Футбол | 07 грудня 2025, 12:22 1
Віталій ПОНОМАРЬОВ: «Глобально цілі ЛНЗ не помінялися»

Коуч поспілкувався із журналістами після матчу УПЛ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.