Серйозна сума. Ахмєтов розповів про бюджет і фінансування Дніпра 1918
Стартовий бюджет клубу складе 3,5 мільйона євро
Інвестор Антон Ахметов, який є кінцевим бенефіціаром і фактичним власником «Дніпро 1918», в ексклюзивному інтерв'ю для Sport.ua розповів про те, який бюджет буде у клубу і звідки він буде фінансуватися:
– Що стосується бюджету – він вже сформований?
– Так, стартовий бюджет – 3,5 мільйона доларів. Це доходи з IT-сфери, інших активів.
У нас є модель, якою я вже ділився з вами. Ми будемо рухатися відповідно до неї: кожен дніпрянин, за бажанням, зможе стати співвласником клубу. Ідея в тому, щоб все місто інвестувало в розвиток власного клубу. Тому що будь-який клуб повинен належати громаді.
– А як тоді плануєте фінансування?
– Фінансування в даний час йде виключно з моїх особистих заощаджень.
Надалі ми плануємо перейти в формат акціонерного товариства і 49% акцій клубу випустити на ринок. Таким чином, надавши можливість дніпрянам стати міноритарними співвласниками клубу. І то, пропорційно. Ніхто не зможе придбати на меншу або більшу суму, ніж буде представлена можливість в афілійованих на продаж акціях і цінних паперах банків. І так з кожною додатковою емісією.
Нами опрацьовано механізм безпосередньої участі кожного з акціонерів клубу через цифрову платформу для голосування.
– Що це за механізм?
– Думаю, ви знаєте, як працює голосування або опитування в додатку «Дія». Ми запозичили цю модель для того, щоб кожен наш партнер мав можливість брати участь у вирішенні важливих питань у клубі. Тому що новий формат клубу – це клуб, який належить громаді міста, а не тільки є інструментом в руках приватних власників або одного власника.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Бельгієць хоче підсилення захисту
Владіслав Бленуце так і не зумів завоювати місце у стартовому складі київської команди
