Єгор ТВЕРДОХЛІБ: «Нам не вистачило якісної роботи з м’ячем»
Півзахисник «Кривбаса» прокоментував поразку від «Колоса»
Півзахисник «Кривбаса» Єгор Твердохліб прокоментував поразку від ковалівського «Колоса» (1:2) у матчі 1-го туру УПЛ 2025/26.
– Єгоре, як можеш прокоментувати поєдинок?
– «Колос» – досить міцний суперник, добре підготовлений фізично. Всі гравці цієї команди пройшли Вищу лігу, тому нам було непросто. Нам сьогодні не вистачило якісної роботи з м’ячем – припускалися зайвих помилок, через які виникали небезпечні моменти біля наших воріт. Вважаю, що потрібно зробити правильні висновки та рухатися далі.
– Чи очікували від суперника саме такої активної гри з перших хвилин?
– Ми аналізували суперника і готувалися до агресивної гри. Можливо, нам дещо не вистачило зіграності. Загалом, цей матч був дуже інформативним.
- Доволі багато помилок у першому таймі. Як вважаєш, далась взнаки якась ще незіграність чи пресинг зі сторони «Колосу»?
– Складно робити остаточні висновки. Ймовірно, нам поки бракує взаємодії, адже склад команди змінився. У нас є ще час, і важливо якомога швидше переналаштуватися та почати здобувати позитивні результати.
– Які висновки можна зробити після цього поєдинку по гарячих слідах?
– Сьогодні був лише перший тур, але чемпіонат минає швидко – і згодом може не вистачити залікових балів. Тому потрібно відразу включатися в боротьбу та намагатися набирати максимум очок у кожному турі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Микола Шапаренко, Крістіан Біловар та Шола Огундана повернулися до загальної групи
Воротар втомився від ролі дублера