Стало відомо, де Інгулець буде проводити домашні матчі
Саме там «Інгулець» приймав візаві, коли виступав у Першій лізі
2 серпня в стартовому турі Першої ліги центральний поєдинок відбудеться в Петровому, де «Інгулець» з'ясовуватиме стосунки з «Буковиною».
Як стало відомо Sport.ua, гра пройде на стадіоні «Інгулець», який відповідає вимогам проведення змагань такого рангу. Саме там «Інгулець» приймав візаві, коли виступав у другому за силою вітчизняному дивізіоні.
Що ж до нової «Арени Інгулець», то й досі немає акту введення в експлуатацію цієї спортспоруди. З цієї причини підопічні Василя Кобіна змушені були в минулому сезоні в УПЛ грати домашні матчі на полях суперників, або в Олександрії. І тільки, коли буде документальне підтвердження виконаних робіт, тоді представники Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ розглянуть можливість використання «Арени Інгулець».
Раніше ми повідомляли, що «Інгулець» націлений відразу повернутися до елітного дивізіону УПЛ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
На третій позиції йде команда Неймеген, яка випереджає Аякс на одне очко
7 грудня перестало битися серце Володимира Анатолійовича Сисенка