Старт Гран-прі Бельгії: повернення Ф-1, Піастрі та оновлення болідів
Стартував гран-прі Формули-1 у Бельгії
Формула-1 після тритижневої перерви повертається до роботи, а команди і пілоти прибули на Гран-прі Бельгії, який буде спринтерським.
У цій ситуації гонщики мали лише одну практику. У цьому тренуванні найкращий час показав пілот Макларена Оскар Піастрі, який на 0,4 секунди випередив Макса Ферстаппена на Ред Буллі.
Перший етап для Биків без керівника Крістіана Хорнера, якого звільнили під час перерви. Новим босом став Лоран Мекіс.
Довгий час найкращим був Шарль Леклер, проте Піастрі наприкінці видав потужне коло та забрав собі лідерство.
Ландо Норріс відчував певні проблеми і показав третій час з відставанням у 0,5 секунди від напарника.
Цікаво, що на цей етап великі оновлення машини привезли Феррарі, Ред Булл та Вільямс. Це будуть одні з останніх оновлень у сезоні перед 2026 роком.
Спринт-кваліфікація розпочнеться о 17:30.

Результати практики Гран-прі Бельгії

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Хаас вийшов на новий рівень співпраці з японським автогігантом
У послугах Юрія Фербея також зацікавлені «Полісся», «Карпати» та ЛНЗ