Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Ліга конференцій
|
17162
9

У Сербії розлютилися на Олександрію. Дісталося гравцям, тренеру, фанатам

Сербські журналісти звинуватили срібного призера Прем'єр-ліги у неспортивній поведінці

У Сербії розлютилися на Олександрію. Дісталося гравцям, тренеру, фанатам
ФК Олександрія

24 липня відбувся перший матч другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій, в якому зійшлися «Олександрія» та сербський «Партизан». Український клуб зазнав поразки з рахунком 0:2.

Після завершення поєдинку сербська преса розкритикувала срібного призера Прем'єр-ліги:

«Хоча трибуни були переважно порожніми, ті декілька українців, які все ж таки прийшли, влаштували гучний скандал, який мав на меті викликати реакцію та санкції з боку УЄФА. Зокрема, з трибун лунали вигуки «Убий серба».

Гравці «Олександрії» також вели себе неспортивно по відношенню до представників «чорно-білих». Зокрема, тренер української команди перед матчем розповідав про війну та критикував «Партизан» за поїздку до росії та проведення товариських поєдинків.

Однак уже під час гри його футболісти відмовилися потиснути руки гравцям суперника – це був очевидний жест протесту, який не мав нічого спільного зі спортом та чесною грою», – залишилися незадоволені серби.

Оцініть матеріал
(273)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 9
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
GloryUkraine
Серби такі самі покидьки як і рашисти.
Akkerman65
Сербы - российские братья. Жать им руки тоже, что и обняться с орками. 
Dynamo forever
Есть ответная игра. В таком случае если конечный итог акт,  То надо стукнуть на прощание дверью. Позор будет если обе игры 0 очков.
zzg77
Треба вигравати, а не протестувати!!
Слава Дмитров
Александрия и на поле  и вне  разочаровала.