Не вистачило 2 секунд до рекорду. Віталій Тарасюк розповів про бронзу ЄЮОФ
Український спортсмен посів третє місце у спортивній ходьбі на 5 км
Український легкоатлет Віталій Тарасюк 22 липня приніс четверту нагороду до скарбнички збірної України на XVIII літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Скоп'є.
У фіналі спортивної ходьби на 5000 метрів Віталій фінішував третім, з часом 20:55.71. Після завершення змагань він поділився своїми емоціями:
«Дуже хвилювався, чесно. Але щасливий, що пройшов дистанцію і зміг стати третім. Все склалось добре».
Ця дистанція – основна для спортсмена, і саме до неї він готувався останні місяці. За словами Віталія, він стартував швидко, «вчепився» в першу трійку і намагався не збавляти темп, а самі змагання видалися складними не лише через сильних суперників, а й через технічну специфіку дисципліни:
«Було дуже важко – постійно зауваження, кожного разу треба було контролювати техніку. Ірландець і грек склали мені велику конкуренцію. Але на фініші я зібрався і зумів виборати бронзу».
У червні Віталій встановив національний рекорд України серед юнаків U18 на цій дистанції. І хоча в Скоп'є до оновлення рекорду не вистачило лише двох секунд, бронзова нагорода – гідне завершення зусиль:
«Сподівався, що вийде краще, але були дуже важкі умови – спека. Головне – вдалося зачепитися за призове місце. Щасливий, хоч і не вистачило двох секунд до рекорду».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
У мексиканському Канкуні пройшов чвертьфінальний матч чемпіонату світу
Йожеф розкритикував рівень Герреро
